Скандал у криворізькій школі: ученицю забрала швидка після розмови з директоркою

Скандал у криворізькій школі: ученицю забрала швидка після розмови з директоркою - фото 1

У 13-річній школярки підскочив тиск, коли очільниця закладу насварила її за запізнення. Наразі восьмикласниця в лікарні.

Звичайний день у школі для 13-річної Таміли обернувся жахом. Дівчина запізнилася на перший урок, який вела директорка. Зі слів матері, вчителька вилаяла ученицю і тій стало зле.

«Директриса почала її вичитувати, кричати, орати на неї, що можуть підтвердити діти в класі. Моя дитина стояла, не могла нічого відповісти, у неї був шок. Після такого відношення директора, у моєї дитини підвищився тиск, підвищилося серцебиття і почало трясти», — говорить мама Таміли Ірина Лютікова.

Що дитині зле, помітила класна керівниця. Відвела дівчинку до медпункту. Медсестра каже, Таміла часто приходить до її кабінету, бо має хронічні захворювання.

«Вона, як завжди, прийшла до мене зі скаргами на біль у серці. Для початку я виміряла тиск, тиск був у неї завищений, виміряла пульс, він також був високим», — говорить медсестра школи №48 Олена Яковлева.

Дівчину з тиском 140 на 90 терміново доправили до восьмої міської лікарні.

«Зі скаргами на оніміння кінцівок, слабкість, запаморочення — дитини госпіталізували в дитяче неврологічне відділення, де в даний час проходить лікування. На даний момент стан дитини ближче до задовільного», — говорить медичний директор міської клінічної лікарні №8 Андрій Григоренко.

Дівчинка залишиться під наглядом медиків щонайменше тиждень. Тим часом директорка школи заперечує, що підвищила голос. Каже, лише зробила зауваження.

«Всі діти сиділи за партами, одна лише Лютікова Таміла з задньої парти просовувалася на першу. Кажу, поясни, будь-ласка свою ситуацію, чому ти зараз, під час уроку ідеш з останньої парти на першу. Тобто ніяких проблем, ніяких конфліктних ситуацій взагалі не відбулося»», — говорить директорка школи №48 Ольга Лузан.

Батьки інших учнів кажуть: це вже не вперше директорка грубіянить не лише дітям, а й дорослим. Тож написали скаргу до Тернівської райради.

«Директора за великим рахунком бояться всі: від учнів до персоналу. Я неодноразово з нею розмовляла, людина настільки неадекватна, що на моє запитання вона відповідає настільки по-хамськи, настільки перевищуючи свої повноваження», — говорить мати учениці Марина Шакун.

У Тернівській райраді обіцяють провести розслідування протягом 15 днів.

«Членами комісії будуть вивчені всі матеріали. Будуть відібрані пояснення. За результатами звернення будуть зроблені звернення, і ці висновки будуть надані заявникам. Звернення буде розглядатися в найшвидші терміни», — начальниця відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради Євгенія Колісник.

Якщо райрада нічого не зробить, мати Таміли каже: піде у поліцію.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кам'янському охоронець ринку вбив безхатька.

 

 

 

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама