Історія втрати: у Дніпрі презентують п'єсу про патріотизм і війну "Саша, винеси сміття"

Фото: oblrada.dp.gov.ua - фото 1
Фото: oblrada.dp.gov.ua

Побачити її місцеві жителі зможуть 8 грудня у Дніпровському театрі драми та комедії.

У Дніпрі театрали презентують постановку "Саша, винеси сміття". П'єсу, яку режисерка і сценаристка Наталія Ворожбит написала у 2015 році, покажуть у Дніпровському театрі драми та комедії.

Сама ж постановка піднімає на сцені питання патріотизму і війни. За задумом творців п'єси, транслювати глядачам її сенс буде звичайна, середньостатистична сім'я, яка живе в тилу. Один із героїв — полковник української армії, який помер від серцевої недостатності. За життям своєї родини тепер він тільки спостерігає і ніяк не може в неї втрутитися. І спостерігає він, зокрема, за поминками. Однак все зміниться під час "шостий мобілізації".

«" Саша, винеси сміття "— це історія про втрату близьких нам людей. Вистава піднімає питання: сім'ї, любові, любові до батьківщини, фінансового стану, ролі жінки в житті чоловіка, чоловіка в житті жінки. А головне, питання патріотизму, ставлення до війни людей, які знаходяться в сотнях кілометрів від бойових дій», — розповідає режисер Дніпровського театру драми та комедії Артур Опрятний.

Познайомитися з п'єсою місцеві жителі зможуть 8 грудня. Присвячена вона Дню Збройних сил України.

Історія втрати: у Дніпрі презентують п'єсу про патріотизм і війну 'Саша, винеси сміття' - фото 144985

Фото: Центр імені Вс. Мейєрхольда

 
Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама