З'явилися деталі про сім'ю, яку в Києві вбив підліток

З'явилися деталі про сім'ю, яку в Києві вбив підліток - фото 1

У Києві декілька днів тому підліток зарізав своїх батьків та 8-річного брата. 16-річному школяреві вже оголосили про підозру в убивстві. Батьки вбитого чоловіка розповіли, що в родині проблеми були завжди. Члени сім’ї часто сварилися, обидва сини мали проблеми з поведінкою.

Дідусь Микола Сумина і бабуся Ніна Сумина розповіли про те, що дружина їхнього сина зловживала спиртним ще в молодості, пише "Сегодня".

«Я говорив йому, що не бери її, вона молода вже горілку п'є, у неї два рази білочка була. Тварь така, сама натуральна», — розповів Микола Сумина.

Реклама

Попри це, чоловік на ній одружився, у них народилися двоє дітей. У стані сп'яніння жінка влаштовувала скандали в родині, один раз навіть штрикнула чоловіка ножем.

Також відомо, що мати ніде не працювала, а чоловік був слюсарем.

Дідусь розповів, що старший онук протягом декількох років уживав наркотики.

«Баба знає, я знаю (про наркотики, — Ред.), Але за руку ми нікого не зловили», — зазначив дідусь.

За його словами, сварка в день убивства виникла саме через це. Батько хотів знайти друга, який, на його думку, підсадив сина на наркотики.

Також дідусь сказав, що йому дуже шкода 8-річного онука, оскільки малюк був ні в чому не винен.

«Якщо я буду жити, то його вб'ю. Справа не в тому, що він мого сина вбив, він убив мого маленького онука, якому сім років лише, це ж треба бути звірюкою такою. Видно, він наркотики прийняв», — сказав дідусь.

Ніна Сумина поділилася з журналістами, що у них з чоловіком немає грошей, щоб забрати тіла з моргу і поховати, оскільки погребіння коштує близько 30 тисяч гривень.

Нагадаємо, в Києві 16-річний хлопець зарізав маму, тата і молодшого брата. На час слідства його помістили в СІЗО.

Реклама