ЗНО-2022: стала відома дата проведення іспитів на Дніпропетровщині

ЗНО-2022: стала відома дата проведення іспитів на Дніпропетровщині - фото 1

У Дніпропетровській облдержадміністрації анонсували початок Зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році.

Цьогоріч іспити з ЗНО на Дніпропетровщині почнуться 23 травня. А закінчити планують 17 червня. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА.

Також, вже з 1 лютого всі охочі зможуть зареєструватись для участі у тестуванні.

«Із 1 лютого до 9 березня усі охочі зможуть зареєструватися на основну сесію ЗНО-2022. Учасники зможуть пройти тести щонайбільше з 5 предметів», – коментує директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

За планом, 23 травня буде проводитися тестування з фізики, 26 травня– хімії, 31 травня – української мови та літератури.

3 червня відбудеться іспит з математики, 6 червня – іспанської, французької та німецької мов, 7 червня — англійської. 10 червня будуть тести з історії України, 14 червня – географії, 17 червня – біології.

Результати Зовнішнього незалежного оцінювання учасники зможуть побачити на своїх інформаційних сторінках до 30 червня 2022.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Підгородному платитимуть за високі бали із ЗНО. Гроші в обмін на високі бали. У Підгородному вигадали, як мотивувати школярів краще готуватися до випускних іспитів. За хороші результати зовнішнього тестування їм виплачуватимуть премії. Таку ініціативу ухвалили на сесії міської ради.

Також ми повідомляли, що в Україні МОН внесло зміни до переліку предметів ЗНО. Міністерство освіти і науки змінило перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на спеціальності, пов'язані з "Міжнародними відносинами" та "Охороною здоров'я".

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама