Зниження зарплати депутатам у 2014 році — це політика порятунку держави, — Арсеній Яценюк

Зниження зарплати депутатам у 2014 році — це політика порятунку держави, — Арсеній Яценюк - фото 1

Екс-прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк у своєму Facebook нагадав, що у 2014 році він зменшив депутатам зарплату до 6 тисяч гривень.

Цей диспут почався через те, що у сьогоднішній публікації на «Українській правді» автори Соня Лукашова та Ольга Кириленко таке рішення назвали популістичним.

Політик нагадав, що в той час країна була без фінансів, без армії, з окупованими територіями, під атакою російських військ:

«Люди добровільно віддають на армію останнє, а солдати за власні кошти купують бронежилети і каски».
«Так, прем'єр не літав тоді чартерами, бо вважав це безчесним у цих умовах, — може, це також популізм? Так, я прийняв постанову номер 100 про жорстку бюджетну економію. І вже в 2015 році були підвищені зарплати вчителям, лікарям, рятувальникам, військовим та іншим службовцям», — нагадав Арсеній Яценюк.
«Це була політика порятунку держави, і вона виконала своє завдання. Бо я залишив 90 млрд гривень на рахунках і зменшив борги держави з 73 до 67 млрд доларів. Початок війни і окупація Криму та Донбасу зумовили різке падіння ВВП країни до мінус 16%. На початку 2016 року ми вивели темпи зростання економіки у плюсові показники», — наголосив екс-прем’єр, зазначивши, що оцінку його рішень дали світові лідери і міжнародні фінансові інститути.

Реклама