ЗМІ опублікували ймовірну версію подій на кордоні України з РФ у ніч із 3 на 4 грудня

ЗМІ опублікували ймовірну версію подій на кордоні України з РФ у ніч із 3 на 4 грудня - фото 1

За версією журналістів, стрілянина все ж була, але російські прикордонники вбили цивільного.

Як повідомляє “Радіо Свобода”, з посиланням на джерело в українських правоохоронних органах, у ніч на 4 грудня загинув житель Сумської області Євген Голубєв. Убитий чоловік нібито добре відомий місцевим правоохоронцям, бо був фігурантом кількох кримінальних проваджень, а також звинувачувався в хуліганстві та розбої. Ще він часто їздив до прикордонної з Україною Бєлгородської області Російської Федерації, де мав друзів. Як розповіли знайомі Голубєва журналістам “Радіо Свобода”, загиблий неодноразово організовував там вечірки для знайомих рибалок. Водночас джерело “Радіо Свобода” в українських правоохоронних органах зазначає, що попри нібито кримінальне минуле вбитого чоловіка, фактом залишається те, що представники Федеральної служби безпеки РФ застрелили цивільну особу і не продемонстрували на прикордонно-представницькій зустрічі ніяких доказів її агресивних дій при затриманні.

Реклама

За словами джерела, якщо навіть уявити, що Євген Голубєв був контрабандистом, — вони із собою зброю, зазвичай, нібито не носять. Максимумом контрабандиста є наявність тепловізора. Бо інакше, в разі затримання, російських прикордонників стає важче підкупити, щоб вони тебе відпустили. Тому, припускає джерело, цивільний громадянин України Євген Голубєв, росіянин за національністю, став випадковою жертвою співробітників ПС ФСБ РФ. А подальше висунення ними сценарію про прикордонний бій із невідомими озброєними чоловіками є спробою російських силовиків уникнути відповідальності за вбивство цивільної особи.
Цілком імовірно, зазначає джерело “Радіо Свобода”, що найближчим часом російські прикордонники продемонструють зброю, яка начебто належала Голубєву чи навіть опублікують фотографії його тіла у військовій формі.

Нагадаємо, раніше ФСБ РФ заявила про перестрілку на кордоні з Україною. За повідомленням Центру громадських зв'язків російської спецслужби, інцидент стався на ділянці прикордонного управління по Бєлгородській та Воронезькій областях.

Також через деякий час ДПСУ відповіла, що не фіксувала жодних порушень на підконтрольній ділянці кордону з Росією.

А ще через декілька годин Державна прикордонна служба України спростувала інформацію про бій на кордоні з РФ. Бо не знайшла підтвердження відповідній заяві російських прикордонників.

Реклама