Журналісти 34 телеканалу привітали народжених на День міста малюків і їх мам

Журналісти 34 телеканалу привітали народжених на День міста малюків і їх мам - фото 1

Щороку 34 телеканал вітає малюків, що народилися на День міста. Ми приходимо до пологових будинків, аби вручити наймолодшим дніпрянам пам'ятні подарунки: набори для новонароджених, крихітні вишиваночки та інші сувенірні презенти. Цього року ми не зрадили нашій добрій традиції.

Щороку 34 телеканал вітає малюків, що народилися на День міста. Ми приходимо до пологових будинків, аби вручити наймолодшим дніпрянам пам'ятні подарунки: набори для новонароджених, крихітні вишиваночки та інші сувенірні презенти. Цього року ми не зрадили нашій добрій традиції.

Подарунки вручаємо Катерині та Аліні. Жінки ще досить слабкі, але щасливі.

«Це дуже несподівано і приємно. Велике спасибі! Дуже приємно! Вітаю кожного громадянина з Днем міста. Бажаю поповнення у ваших родинах!» — говорить Катерина Ковальова, жителька Дніпра.
«Вітаю всіх із Днем міста. Щоб усі були щасливі і здорові!» — вітає містян жителька Дніпра Аліна Пуйда.

У сусідній палаті до привітання приєднується бабуся новонародженого Богданчика.

«Це вже наш третій малюк. Я вітаю всіх жителів міста із сьогоднішнім святом, бажаю всім міцного здоров'я. Бажаю, щоб у кожній сім'ї було багато дітей. Здорових дітей», — радіє Ірина Литвинова, Жителька Дніпра.

Минулого року на День міста у Першому пологовому народилися 6 малюків. Сьогодні їх тут четверо вже на 9-ту ранку, — розповідає гінекологиня.

«2 дівчинка та 2 хлопчика. Першою була дівчинка, вона народилася о 6-й ранку. Очікуємо на День міста ще 2-х діточок. Усі пологи пройшли добре, дітки всі здорові», — розповідає Олена Алтанець, акушерка-гінекологиня Міського пологового будинку № 1.

Далі — прямуємо до Обласного перинатального центру. Тут за минулу ніч теж четверо пологів.

«244-та річниця святкується, хочу привітати своїх рідних містян із великим таким святом. Сьогодні уже народилися 4 жителів міста Дніпро», — ділиться Людмила Падалко, в. о. генерального директора Обласного перинатального центру.
«Усі пологи пройшли добре, всі жінки народили самостійно. Гадаємо, що жінки задоволені, що народили в такий святковий день», — Тетяна Кравченко, акушерка-гінекологиня Обласного перинатального центру.
«Дуже рада, що саме сьогодні народився наш малюк. Він четвертий. Так символічно, саме у День міста!», — радіє Антоніна Карпенко, жителька Дніпра.

Так само задоволена тим, що пологи відбулися саме на День міста, і корінна дніпрянка Тетяна.

«Несподівані враження, тому що вона повинна була, за планами, народитися трохи пізніше. Але дитина захотіла сьогодні з'явитися на світ. Будемо вважати, що це добрий знак! Звісно так!» — ділиться Тетяна Касько, жителька Дніпра.

Не приховує радості і Влада, яка вранці народила крихітку Олівію.

«Вітаю всіх із Днем міста. Бажаю вам поповнення у День міста, точно так, як і нам. Щастя у ваших родинах, маленьких крихіток побільше. Це найбільше щастя», — радіє Владислава Ткаченко, жителька Дніпра.
«Щорічно протягом уже 6 років проводимо прямий ефір на честь Дня міста. Ну і, звичайно, цього ж дня ми звикли дарувати подарунки, зокрема і новонародженим, що народилися у День міста. Цього року це такі веселі бодіки з логотипом 34 телеканалу. Ми хочемо привітати всіх, хто народиться, нових дніпрян, із цим чудовим святом. І, дай Бог, місто для них стане чудовим домом», — говорить Олександр Сапожніков, директор департаменту маркетингових комунікацій 34 телеканалу.

Загалом на День міста 34-ка привітала десятьох немовлят.

Реклама