"Жовті" COVID-сертифікати стали доступні у додатку "Дія" для Android

"Жовті" COVID-сертифікати стали доступні у додатку "Дія" для Android - фото 1

З 7 жовтня для користувачів Android у застосунку "Дія" став доступним "жовтий" COVID-сертифікат, який можна отримати після щеплення першою дозою вакцини.

Зараз "жовті" внутрішні сертифікати про вакцинацію від коронавірусу доступні у додатку "Дія" і для користувачів Android. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Teletgram.

У міністерстві зазначили, що отримати COVID-сертифікат можна в день вакцинації, одразу після внесення інформації про першу дозу вакцини. Документ у додатку буде доступним для українців протягом 120 днів з моменту реєстрації.

Внутрішні сертифікати ("жовті" та "зелені") дають можливість людям продовжувати відвідувати різні масові заходи, заклади громадського харчування, спортзали, а бізнес буде далі продовжувати роботу.

Зокрема хочемо нагадати, що "жовтий" COVID-сертифікат про вакцинацію раніше був доступний тільки для користувачів iOS. Нині ситуація змінилася. Також документ можна роздрукувати або зберегти на телефон, якщо це потрібно. На сьогодні для генерування сертифіката на сайті Мінцифри вже не обов'язково використовувати тільки "Дія.Підпіс".

Детальну інформацію про те, як отримати "жовтий" COVID-сертифікат, дивіться у відео:

Раніше ми повідомляли, що В Україні за минулу добу, 7 жовтня, коронавірусну інфекцію діагностували у 16 362 осіб. Про це сповістили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я. Дніпропетровщина посідає друге місце за кількістю захворілих на коронавірусну інфекцію.

Також ми писали, що в п’ятницю, 8 жовтня, у Києві виявили мертвим народного депутата України Антона Полякова.

Ще у Дніпрі сталося зухвале пограбування. В одному з районів Дніпра злочинець проник до квартири чоловіка і, погрожуючи фізичною розправою, відібрав гроші та годинник у господаря.

Реклама

Реклама