Дівчинка з Кривого Рогу перемогла у конкурсі привітань полярників

19 січня, 18:16
Дівчинка з Кривого Рогу перемогла у конкурсі привітань полярників - фото 1

8-річна жителька Кривого Рогу привітала з новорічними святами працівників антарктичної станції «Академік Вернадський».

Конкурс вітань цьогоріч провели вперше. До нього долучилися понад півтисячі учасників з усієї країни. Переможниця конкурсу, 2-класниця Уляна Кузнєцова, мріє побувати в Антарктиді та жодного дня не проводить без свого іграшкового пінгвіна на ім’я Капітан.

«Я намалювала пінгвінів, які прикрашають ялинку зі снігу рибкою та гірляндою, щоб потім після зимових свят з’їсти», - розповіла юна художниця Уляна Кузнєцова.Про конкурс Уляна разом із мамою дізналися з офіційної сторінки Наукового антарктичного центру. На створення малюнка дівчинка витратила менш ніж годину. Героїв намагалася скопіювати з фото самих полярників.

«Я їй показала фотографії нашої станції, ми роздивилися пінгвінів, які водяться біля нашої станції. І вона придумала такий малюнок, сама все малювала», - поділилась мама Уляни Наталя Кузнєцова.


Учасники конкурсу вітань надсилали не лише малюнки, а й фотоколажі, відеоролики та анімацію.

«Нашою метою було, по-перше, зробити полярникам приємне, які там досить далеко від своїх рідних, на станції. А по-друге, зацікавити дітей, щоб вони дізналися більше про Антарктиду, про роботу станції», - пояснила організаторка конкурсу Олена Марушевська.


Переможниця конкурсу виграла відеозустріч з працівниками антарктичної станції «Академік Вернадський». Про що говоритимуть, ще не знає. Але точно познайомить полярників зі своїм плюшевим Капітаном.

Поділитися: