Жителі села Золота Поляна у Криворізькому районі живуть без води

26 лютого, 19:00
Жителі села Золота Поляна у Криворізькому районі живуть без води - фото 1

Жодної краплі – і так два місяці. Жителі села Золота Поляна у Криворізькому районі живуть без води. У селі є водогін. Та чому немає питної? До чиновників достукатися люди не можуть.

Золота Поляна — село під Кривим Рогом. Живе тут понад 300 людей. Сьогодні у жителів свято: вантажівкою привезли трохи технічної води.

Люди жаліються: не можуть ані помитися, ані попрати. А в селі є й багатодітні родини, і люди похилого віку.

«Води немає, бойлер не працює, пральна не працює. Ні купатися, ні помитися, ні зварити нічого. На машину чекаємо — бочку наберемо, зможемо хоч суп зварити собі. Так і живемо», — говорить жителька Золотої Поляни Катерина.

Альтернативи пустим кранам — жодної. Криниці давно висохли — люди позакидали їх ще 13 років тому. Саме тоді в селі побудували водогін. Щоправда, без насосної станції. Через це низький тиск у мережі був від самого початку. Та такої засухи, як останні місяці, ще ніколи не було, — розповідають старожили.

«Ми перебуваємо без води з 19-го грудня. Ніякої інформації від влади ми добитися не можемо у зв'язку з чим відключення води. Дзвінки в ЖЕК наших людей не приносять результатів», — каже жителька села Олена Меркулова.

У керівництві ОТГ пояснюють: воду селянам ніхто не відключав. Тиску немає через заміну труби.

«Вас не вирізали, у вас знешкодили протікання труб. Поміняли на пластикову трубу. Поміняли лічильник. Тиск є, але він недостатній. Це в нас на порядку денному. Кожну нараду ми обговорюємо, як вирішити це питання. За людей ми не забуваємо. Проблема є, і її треба вирішити якомога швидше», — говорить заступник голови Новопільської ОТГ Микола Герасименко.

Чиновники пообіцяли, що найближчими двома тижнями вода з’явиться. За цей час мають побудувати нову лінію водопостачання через насосну станцію сусіднього села. Поки ж все лишається, як є.

Продовження цієї історії дивіться в наступних випусках авторського проєкту Ольги Журавель "«Злочин і покарання". Щосуботи о 19:00.

Поділитися: