Жителі області зможуть отримати ґранти від Посольства Німеччини

Жителі області зможуть отримати ґранти від Посольства Німеччини - фото 1

Жителі Дніпропетровщини зможуть отримати до 8 тисяч євро, щоб втілити власні проєкти.

Як повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, заявки на отримання ґрантів будуть прийматися до 21 лютого.

«У 2019-му Посольство Німеччини фінансово підтримало 8 проєктів. Зокрема, у співпраці з комунальними установами та неурядовими організаціями в різних областях України осучаснили столові і кухні сільських шкіл, придбали терапевтичне і тренувальне обладнання до реабілітаційних центрів, відремонтували вікна і санвузли в дитсадках і сільських школах. Цього року Посольство знову готове виділити ґранти на втілення мікропроєктів», — розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.


Відомо, що заявки на отримання ґрантів можуть подавати неурядові організації, установи та спілки. Є тільки 1 обов'язкова умова — наявність власного внеску. Проєкти повинні бути спрямовані на поліпшення життя вразливих та незахищених верств населення. Їх реалізація повинна відбутися до 15 жовтня 2020 року.

Зазначимо, що документи потрібно подавати до Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина за адресою: 49005, м Дніпро, просп. Д. Яворницького, 1а, офіс 301.

Раніше ми повідомляли, що легкоатлет Дніпропетровщини поїде на Олімпіаду 2020. 19-річний спортсмен з нашої області отримав ліцензію на Олімпійські ігри 2020. Михайло Кохан виконав норматив на зимовому чемпіонаті України з метання молота в Мукачевому. Як повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА, його снаряд долетів до позначки 77,62 метри, коли Олімпійський мінімум становить 77,50 метри.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама