Жителі області зможуть отримати гранти на соціальні програми

Жителі області зможуть отримати гранти на соціальні програми - фото 1

У жителів Дніпропетровщини буде можливість отримати від 300 до 700 тисяч гривен на втілення проєктів, які зможуть покращити життя людей з інвалідністю.

Як повідомили в Інвестиційно-інноваційному центрі при Дніпропетровській облдержадміністрації, пропозиції будуть прийматися до 2 березня.

«Мета грантової програми "Жити на рівних" — підтримати ті ініціативи, які можуть поліпшити якість життя людей з інвалідністю та допомогти їх інтеграції в суспільні процеси. Отримати кошти на проєкти можуть неприбуткові установи: благодійні організації та громадські об'єднання, діяльність яких пов'язана з тематикою конкурсу. А ще ті, хто займається соціальним підприємництвом», — сказали в Інвестиційно-інноваційному центрі.


Пріоритетними напрямками проєктів є попередження інвалідності у дітей, організація догляду, соціальна і трудова реабілітація для людей з інвалідністю, розвиток транспортних послуг для маломобільних груп, розвиток реабілітаційних послуг і заходів.

Крім фінансової підтримки, для учасників програми передбачені консультації експертів.

Раніше ми повідомляли, що лікарі, вчителі та інженери — найбільш затребувані професії області. Найчастіше цього року роботодавці потребували водіїв, інженерів, учителів, швачок, продавців. Також відомо, що більше 78% вакантних посад було у Дніпрі, Кам'янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама