Жителі Дніпропетровщини знову можуть зареєструвати новонароджених онлайн

Жителі Дніпропетровщини знову можуть зареєструвати новонароджених онлайн - фото 1

У ДніпроОВА розповіли про відновлення послуги "єМалятко" у додатку "Дія".

На порталі "Дія" знову доступна комплексна послуга "єМалятко". Тепер батьки можуть зареєструвати новонароджених онлайн. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Мешканці Дніпропетровщини знову можуть реєструвати дітей онлайн. Надання комплексної послуги "єМалятко" відновили на порталі "Дія". Новоспеченим батькам знадобиться номер медичного висновку або судового рішення про встановлення факту народження. Та до 10 хвилин часу», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Для цього потрібно зайти на портал "Дія", авторизуватися, заповнити онлайн-форму та обрати послуги, які хочете замовити. Заяву слід завірити електронним підписом.

Додамо, що, окрім реєстрації дитини, на порталі можна замовити й інші держпослуги для малюків. Зокрема, свідоцтво про народження, унікальний номер запису в реєстрі. А ще оформити допомогу при народженні дитини та грошову компенсацію за пакунок малюка.

Раніше ми писали про те, що у Павлограді завершують посівну кампанію.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама