Житель Дніпра організував мережу борделів

Житель Дніпра організував мережу борделів. ФОТО: Національна поліція Дніпропетровської області - фото 1
Житель Дніпра організував мережу борделів. ФОТО: Національна поліція Дніпропетровської області

Національна поліція затримала жителя Дніпра, який організував мережу будинків розпусти, що діяла по всій країні.

Житель Дніпра організував цілу мережу борделів по всій Україні. 18 січня його затримали правоохоронці. Про це розповідає пресслужба Національної поліції Дніпропетровської області.

Згідно з даними поліції, організатором злочинної групи виявився 40-річний житель міста Дніпро. До сутенерської діяльності він залучив ще 13 спільників. Загалом вони облаштували 28 місць розпусти, які діяли на території столиці, а також в 15 областях держави.

На підозрюваних працювали понад 80 жінок. Згідно з даними справи вартість їхніх інтимних послуг складала від 800 до 5 000 гривень.

Виручені кошти дніпрянин ділив між учасниками свого угрупування та витрачав їх на придбання нерухомості і відкриття банківських рахунків.

Речовий доказ - фото 208431

Речовий доказ
ФОТО: Національна поліція

18 січня було проведено 40 обшуків на території 15 областей. Правоохоронці вилучили речові докази. Серед них – близько пів мільйона гривень та віртуальна АТС, яка використовувалась для приховування реальних телефонних номерів учасників злочинної групи. Крім того, вони знайшли приховані відеокамери, записи з яких вилучили для експертизи.

Під час проведення обшуків у помешканні організатора злочинної групи його спільниця намагалась винести особистий ноутбук підозрюванного. Також жінка хотіла приховати понад 300 тисяч гривень, "чорнові" записи та документи.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 2 ст. 302 ( Створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Організатору та всім членам організованої злочинної групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років.

Слідство за цієї спрааою триває.

Раніше ми писали про те, що У Дніпрі накрили будинок розпусти, у якому працювали 12 жінок.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама