Володимир Зеленський підписав закон про реструктуризацію «газових» боргів на 100 мільярдів

Володимир Зеленський підписав закон про реструктуризацію «газових» боргів на 100 мільярдів - фото 1

Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким пропонується механізм реструктуризації  боргів, що виникли на рахунках теплокомуненерго, газзбутів та облгазів за газ. Вони перевищують 100 млрд грн.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 3508-д ще 14 липня, а 29 його підписав голова ВР Дмитро Разумков, 27 серпня — Володимир Зеленський, повідомляє «Економічна правда».

Так, законом пропонується:

  • - перенести розрахункову дату врегулювання заборгованості з 1 липня 2016 року на 1 червня 2021 року;
  • - дозволити підприємствам реструктуризувати борг за розподіл та транспортування газу з наступним списанням нарахованої пені;
  • - верифікувати та врегулювати коштом держбюджету заборгованість з різниці в тарифах на теплоенергію, опалення, постачання гарячої води тощо, що утворилась до або після 1 січня 2016 року;
  • - зупинити провадження та заходи з примусового стягнення заборгованості, зокрема за договорами з «Нафтогазом» та операторами газорозподільчих мереж.
  •  
  • У вересні у Раді буде зареєстровано другий законопроєкт, що міститиме зміни до держбюджету. А саме, перевірені державою суми, які підлягають компенсації, та визначені під контролем Мінфіну джерела погашення.

 

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині державного реєстратора одного із ЦНАПів викрили на корупції.

Реклама