Збірну України з бодібілдингу та фітнесу через пияцтво зняли з рейсу Київ — Барселона

Фото: соцсети Александры Суманеевой - фото 1
Фото: соцсети Александры Суманеевой

За словами спортсменів, алкоголь вживав один з членів супроводжуючого персоналу.

Пияцтво, маски і аеропорт. Збірну України з бодібілдингу та фітнесу, яка летіла на чемпіонат світу в Іспанію, зняли з транзитного рейсу Київ — Барселона. Команда добу провела в аеропорту Амстердама. Інцидент стався через порушення правил носіння захисних масок, а також пияцтва одного з членів команди.

Як повідомила на своїй сторінці в соцмережі спортсменка Олександра Суманеева, алкоголь вживав не член команди, а один з супроводжуючого персоналу.

«Йому один раз сказали, що цього не можна робити, другий раз сказали. Потім його попросили вийти, а потім, через якийсь час, попросили вийти з літака всю групу, яка летіла транзитом з Києва в Барселону», — зазначила дівчина.

Через добу авіакомпанія надала команді три нових рейси — за них довелося доплатити 180 євро. Частину спортсменів, які повинні виступати на змаганнях першими, відправили в іспанське місто Санта-Сусанні. Решта членів команди тим часом продовжувала перебувати в аеропорту: вони харчувалися бутербродами і салатами. А це, в свою чергу, негативно позначається на стані бодібілдерів, які перед змаганнями приходили "сушку", каже спортсменка.

«Було дике відчуття голоду. Довелося купувати бутерброди. Був ще салат. У такі дні (перед змаганнями, — ред.) потрібні ідеальні умови по режиму харчування і відпочинку, а не все це», — додає Олександра Суманеева.

Зараз спортсмени вже на місці і готуються до майбутніх виступів, які будуть проходити до 9 листопада.

Раніше ми писали, що екс-тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко очолив кіпрську команду "Пафос".

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама