Збірна України втрачає гравців через Covid-19: матч проти Швейцарії під загрозою зриву

17 листопада, 13:58
Збірна України втрачає гравців через Covid-19: матч проти Швейцарії під загрозою зриву - фото 1

Андрій Шевченко екстрено викликав трьох футболістів із розташування молодіжної збірної. Тим часом у Руслана Малиновського підтвердили позитивний тест на Covid-19.

Збірна України з футболу продовжує нести втрати. Перед вирішальним матчем із командою Швейцарії в арсеналі Андрія Шевченка відсутні: Руслан Малиновський, Сергій Кривцов, Жуніор Мораес, Андрій Ярмоленко, а також Віктор Циганков. Із позитивним тестом на Covid-19 опинилися також Євген Макаренко, Едуард Соболь і Дмитро Резник — зараз вони знаходяться на самоізоляції в номерах свого готелю.

Тим часом два футболісти донецького "Шахтаря", попри позитивний тест на коронавірус, можуть зіграти в сьогоднішньому матчі проти Швейцарії. Комітет УЄФА допускає до матчу Сергія Кривцова та Жуніора Мораеса. Однак вийти їм на поле забороняє місцева влада, яка виступає проти участі гравців у командних поєдинках.

«Що стосується трьох представників "Шахтаря" — Кривцова, Мораеса і Баштового — ситуація уточнюється з урахуванням того, що всі троє зовсім нещодавно перехворіли на коронавірус, і у них в організмі є антитіла, які фактично унеможливлюють повторне захворювання в цей момент», — повідомляють у пресслужбі Української асоціації футболу.

Напередодні матчу проти швейцарців Андрій Шевченко екстрено викликав трьох футболістів із молодіжної збірної.

«Ми довикликали трьох футболістів із розташування молодіжної збірної України. Зробили такий вибір, тому що знали, що ці гравці проходять збір і здали негативні тести на коронавірус», — зазначив головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

Тим часом швейцарська преса сподівається на поразку українців, які, до слова, випереджають суперників на три очки. Місцеві ЗМІ пишуть, що підопічним Шевченка через коронавірус можуть зарахувати технічну поразку.

Нагадаємо, матч Ліги націй Швейцарія—Україна має відбутися сьогодні, 17 листопада, о 21:45 за київським часом.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: