Завтра у Дніпрі відключать воду: адреси

Завтра у Дніпрі відключать воду: адреси - фото 1

Завтра, 7 грудня, у Дніпрі через аварійно-відновлювальні роботи на цілий день призупинять водопостачання мешканцям одного з мікрорайонів правого берега.

Завтра, 7 грудня, у Дніпрі цілий день відключать воду в одному з районів міста. Про це повідомляє пресслужба Дніпроводоканалу.

У зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, пов'язаних із заміною ввідної засувки на житловий будинок на вул. Набережна Перемоги, 120 буде припинено подачу води в деяких будинках на житловому масиві "Перемога".

З 10:00 до 18:00 буде припинено водопостачання мешканцям та споживачам, розташованим за такими адресами:

  1. вул. Набережна Перемоги, 116, 118, 120, 120А, 124, 124А, 126, 126А, 126Б;
  2. бульвар Слави, 4, 4А, 4Б, 6;
  3. вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 3 (середня школа № 66);
  4. вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 5 (середня школа № 73);
  5. вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9 (дитячий навчальний заклад № 311);
  6. пров. Відрадний, 4 (дитячий навчальний заклад № 355);
  7. пров. Відрадний, 8 (дитячий навчальний заклад № 337).
«На період виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води мешканцям та споживачам зазначених адрес. Вибачаємося за тимчасові незручності і заздалегідь вдячні за розуміння», — йдеться у повідомленні водоканалу.

Раніше ми писали про те, що у Соборному районі Дніпра, у підвалі одного з будинків, здійснили ремонт транзитного водопроводу. Роботи розпочали у серпні та виконали вже на 98%: вирізали старі пошкоджені труби, замінили новими та встановили колодязі. Також під час ремонту підключали внутрішньобудинкові мережі до нової магістральної лінії. Це має зменшити аварійність та забезпечити мешканців стабільним водопостачанням. Його обіцяють відновити до кінця року.

Реклама

 

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама