Заволоділа майже мільйоном гривень: у Дніпрі судитимуть державну виконавицю

Заволоділа майже мільйоном гривень: у Дніпрі судитимуть державну виконавицю - фото 1

У Дніпрі державна виконавиця шляхом вписування недостовірних даних до платіжних доручень заволоділа 1 мільйоном гривень.

У Дніпрі судитимуть державну виконавицю одного з відділів державної виконавчої служби, що незаконно заволоділа чужими грошима шляхом зловживання своїм службовим становищем. Про це пишуть у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

У жінки був доступ до рахунків відомства, на які зараховуються списані з боржників кошти для виплат стягувачам. Також вона була відповідальною за підготовку розрахункових документів.

Так, з січня по травень 2020 року жінка складала платіжні доручення, у які вносила недостовірні дані, для перерахування коштів боржників на власний банківський рахунок. Аби підтвердити ці доручення, вона використовувала електронні підписи своїх колег та електронну печатку відомства.

За весь час такої діяльності державна виконавиця заволоділа грошима фізичних осіб на суму понад 1 мільйон гривень.

Наразі судовий розгляд справи триває.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині викрили незаконну легалізацію іноземців. На Дніпропетровщині викрили незаконну легалізацію іноземців шляхом укладання фіктивних шлюбів з українками. Організували незаконну схему двоє громадян інших країн та двоє українців: іноземці знаходили потенційних клієнтів, які бажали отримати українське громадянство, а "партнери" в Україні сприяли їх незаконному переправленню через державний кордон нашої держави.

Також ми повідомляли, що за підпал медичної лабораторії чоловікові повідомили про підозру. Злочин стався 25 листопада на вулиці Березинській в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпро. Під час патрулювання поліцейські побачили пожежу, біля якої був чоловік із каністрою в руках.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама