Завод "Фаворит" продемонстрував свою техніку на виставці "Агропром 2020"

Завод "Фаворит" продемонстрував свою техніку на виставці "Агропром 2020" - фото 1

Свою техніку на виставці "Агропром 2020" показав Кропивницький завод "Фаворит".

Тут зернові і просапні сівалки, які компанія виробляє для фермерів з усієї України. Кажуть: така техніка стане в нагоді як аграгіям-початківцям, так і великим сільськогосподарським холдингам.

«Це модернізовані сівалки, які були взяті з аналогів попередніх років. Внесено корективи по зміні конструкції, з висіву і всього іншого. Тому, це вже вдосконалена модель. На українському ринку найбільша проблема — це ціна-якість. Є або дуже дорого і начебто якісно, ​​але недоступно. У нас відповідає і ціна, і якість. Всі відповідальні запчастини ми ставимо високої якості», — говорить менеджер АК "Фаворит" Роман Довгопол.

Фахівці агрокомпанії "Фаворит" не просто продають техніку. Її безкоштовно доставляють в господарство. Також фахівці присутні під час першого запуску сівалок, щоб у процесі в клієнта не виникло запитань. А ще — дають гарантію і проводять кваліфікований ремонт.

Євгения Москалець

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.