Завершився тендер на проєктування злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра

Завершився тендер на проєктування злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра - фото 1

Переможцем стало ТОВ "Інститут Укрдорпроєкт" — його ціновою пропозицією були 24 з половиною мільйони гривень.

Навесні пройде другий великий тендер — обиратимуть забудовника. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко в ефірі одного з телеканалів міста.

"Тендер провело держпідприємство “Фінінпро”. Загалом до торгів у системі електронних закупівель Prozorro долучилися чотири компанії. Виконавцем проєкту визначили ТОВ “Інститут Укрдорпроєкт”. Завершення тендеру — важливий крок до початку великого будівництва. Декілька місяців піде на розробку та експертизу документації, а вже влітку 2020-го стартують роботи на злітно-посадковій смузі", – зазначив керівник Дніпропетровської обласної державної адміністрації.


Новий аеропорт будуватимуть на умовах приватно-державного партнерства. У термінал інвестує компанія DCH. А злітно-посадкову смугу зведе держава – у бюджеті 2020 року на це виділили 1,2 мільярди гривень. Завершити будівництво планують у 2022 році.

Нагадаємо, раніше очільник області Олександр Бондаренко розповів, що новий аеропорт у Дніпрі буде зі смугою ширше, ніж в Борисполі. Зробив він це в ефірі програми "Грані".

Також на злітно-посадкову смугу дніпровського аеропорту відведуть 245 га землі. Очікується, що цей процес завершиться вже до початку весни.

А ще за 2019 рік у аеропорту Дніпра нарахували 6779 посадок і злетів. Це на 16,4% більше, ніж за 2018 рік.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама