Завдяки акції «Цукерка добра» від АТБ обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання

28 квітня, 21:02
Актуально
Реклама
Завдяки акції «Цукерка добра» від АТБ обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання - фото 1

Нове обладнання на суму майже два з половиною мільйона гривень передали в обласну дитячу лікарню. Це результат акції “Цукерка добра”, яку проводила компанія АТБ.

«На сьогоднішній день ми закрили завдяки цьому обладнанню десь відсотків 40% від потреби відділення», — говорить генеральний директор обласної дитячої лікарні Олексій Власов.

Нові прилади працюватимуть у відділенні дитячої реанімації. Це монітори, які показуватимуть стан маленьких пацієнтів та спеціальні дозатори ліків.

У це відділення потрапляють діти у важкому стані, з опіками, травмами, отруєнням та приступами бронхіальної астми. Лікарі говорять, тепер підхід до лікування буде більш сучасним.

«Обладнання, яке було винайдено ну майже там 2,3,4,5 років тому, на сьогодні не має тих функцій, які необхідні для підтримання сучасного підходу до лікування тяжких діток. Це обладнання сучасне, воно новітнє», — говорить завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії дитячої обласної лікарні Сергій Єгоров.

Акція “Цукерка добра” проходила впродовж місяця у Дніпрі та області. Клієнтам мережі АТБ на касі пропонували купити смаколик. Виручені гроші накопичували. Активність людей вразила і самих організаторів.

«Спочатку ставили за мету зібрати десь приблизно мільйон гривень, але у результаті акції ми зібрали близько двох з половиною мільйонів гривень і за ці кошти придбали саме те необхідне обладнання, на запит від наших колег з лікарні», — каже директор всеукраїнського благодійного фонду АТБ Сергій Демченко.

Всеукраїнський благодійний фонд АТБ існує з 2017-го року. Допомагають хворим дітям, багатодітним сім`ям, борються з пандемією коронавірусу. Уже восени у супермаркетах планують запустити новий проєкт.

Поділитися: