Засіють 700 тисяч гектарів зерновими: у ДніпроОДА розказали про посівну

Засіють 700 тисяч гектарів зерновими:  у ДніпроОДА розказали про посівну - фото 1

Під час нещодавнього звіту представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації розповіли про успіхи цьогорічних польових робіт та планів на посівну на наступний рік.

Нещодавно у Дніпрі пройшов звіт Дніпропетровської обласної державної адміністрації розповіли про те, як завершується збір врожаю, та про плани на майбутню посівну.

Наразі аграрії вже виконали більшу частину плану плану. Посіяли ріпак, пшеницю. Далі займуться посадкою ячміня та жита. Крім того в регіоні збирають і пізні сільськогосподарські культури. Трактори працюють на полях з кукурудзою, соняшником, та сорго. Вже намолотили просо, гречку і сою. Також вони планують засіяти 700 тисяч гектарів зерновими.

«Аграрії виконали 90% запланованих робіт зі збіру пізніх культур. Намолотили понад 1 млн тон технічних культур. Та близько 1 млн зернових. Також цього року регіон отримав майже 3,5 млн. тон ранніх зернових», — кажеперший заступник голови адміністрації Володимир Орлов.

Раніше ми писали про те, що наша держава посіла друге місце у світовому рейтингу з виробництва гарбузових культур. Україна у цьому рейтипнгу поступилася лише Китаю. За даними Держстату, у 2020 році українські господарства зібрали 650 тисяч тонн гарбузів.

Також нещодавно ми писали чому у світі дорожчає кава. спеціалісти зазначають, що через посуху в Бразилії ціни на каву у світі зросли на 55%. Водночас експерти попереджають — це не останнє здорожчання. Колумбійські фермери затримують постачання, намагаючись більше заробити. За даними Міністерства сільського господарства США, врожай кави впав на рекордний показник за останні 18 років. Тож українському споживачу за горнятко напою доведеться віддати вполовину більше, ніж зараз.

Реклама

 

 

Реклама