Зараз немає з чим зустрічати глядача: в Україні кінотеатри планується відкрити з 2 липня

Зараз немає з чим зустрічати глядача: в Україні кінотеатри планується відкрити з 2 липня - фото 1

Спочатку запуск був запланований на 10 червня, проте його довелося відкласти.

В Україні 10 червня настав черговий етап ослаблення карантину. Крім іншого, повинні були відкритися і кінотеатри. Однак їх запуск уряд переніс на 2 липня. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав голова підкомітету у сфері кінематографа і реклами України Павло Сушко.

За його словами, зали просто не були готові відкритися 10 червня через нестачу кіноплівок.

«До липня їм просто нема з чим зустрічати глядача. А запуститися в роботу, під час відкриття, потрібно відразу на всю потужність — персоналу та технічного забезпечення. Нести повні витрати. Відповідно, працювати у збиток, коли індустрія і без того виснажена карантином», — написав Павло Сушко.


Він також зазначив, що запустити роботу кінозалів, попередньо, планується з 2 липня. Однак на сьогодні це ще не точна дата. Додамо, що з 10 червня в Україні запрацювали бази відпочинку, готелі та заклади культури.

Раніше ми писали, що в Україні під час третього етапу пом'якшення карантину відкрилися басейни і залізниця.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.