Запустять транспорт і відкриють дитячі садки: в Україні з 22 травня пом'якшать карантин

Запустять транспорт і відкриють дитячі садки: в Україні з 22 травня пом'якшать карантин - фото 1

Обмеження уряд буде знімати кожні 10 днів.

В Україні з 22 травня планується ввести другий етап послаблення карантинних обмежень. Так, відкриються готелі і дошкільні заклади. Крім того, запустять громадський транспорт. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Як стало відомо, поступове зняття обмежень буде здійснюватися кожні 10 днів. Винятком стануть випадки спалахів захворюваності в тих чи інших містах нашої країни.

Із 22 травня в Україні планується запустити громадський транспорт. При цьому маршрутні таксі працювати не будуть. Також відкриються готелі, дошкільні заклади. Відновити тренування і спортивні змагання без глядачів зможуть і спортсмени.

«МОЗ акцентує, що всі пом'якшення можливі тільки при строгому дотриманні епідеміологічних правил безпеки», — зазначив Максим Степанов.


Раніше ми писали, що кількість хворих Covid-19 в Україні за добу збільшилась на 422 особи.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама