Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна онлайн

02 березня, 17:45
Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна онлайн - фото 1

Без живих черг та марних поїздок до лікарень. Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна онлайн. Така послуга з’явилась на порталі "Дія". Як стати в чергу на отримання антидоту? Та як скоро зареєстрованих почнуть викликати на щеплення і чи є вже охочі серед дніпрян?

На щеплення записують із 1-го березня. Можна зателефонувати до контакт-центру МОЗу. Або ж стати в чергу онлайн — через портал чи мобільний додаток "Дія". Останній треба оновити, аби з’явилася ця функція. Відтак входимо до особистого кабінету та відкриваємо розділ "Послуги". Там обираємо "Запис до листа очікування". Зазначаємо місця роботи та проживання. 3 хвилини на введення даних — і ви у черзі.

Утім лікарі не радять реєструватися тим, хто перехворів на Covid-19 щойно. Кажуть: запрошення на щеплення прийде, однак процедура результату не дасть.

«Ось такі заявки, які через портал "Дія" будуть здійснюватися найближчим часом. Якщо ви перехворіли, то така заявка на вакцинацію подається не раніше, ніж через 6 місяців. Вакцинація не викликає погіршення ні в будь-якому випадку», — говорить завідувачка відділення обласного лабораторного центру Олена Кузьменко.

За добу до листа очікування записалися понад 44 тисячі українців. Кожен зареєстрований отримає сповіщення на мобільний, коли можна буде прищепитися.

Поділитися: