Замість зруйнованого моста на Дніпропетровщині запустили рух транспорту понтоном

05.06.2020, 17:42
Замість зруйнованого моста на Дніпропетровщині запустили рух транспорту понтоном - фото 1

4 червня у Дніпропетровській області запрацював понтон замість зруйнованого моста в Нікопольському районі.

Секції для понтона привезли з Білгород-Дністровського. На обладнання тимчасової переправи у робочих пішло кілька днів. Довжина споруди становила 165 метрів. Зараз транспорт понтоном рухається по черзі. На місці встановили світлофор, нові дорожні знаки, а також освітлення. Заїзд на понтон заасфальтували. Діє обмеження за вантажем — максимальна вага транспорту і вмісту не повинен перевищувати 30 тонн. Оглянули роботу нової споруди і чиновники з області.

«Залізний міст через річку Чортомлик у Нікопольському районі розташований на трасі Н-23 сполученням "Кропивницький—Кривий Ріг—Запоріжжя". Це важлива ділянка дороги державного значення, через який проходить багато транзиту. Після аварії рух транспорту пустили об'їзними дорогами. Однак це створило незручності для водіїв, адже їм доводилося робити великий гак. Щоб якомога швидше відновити рух звичним шляхом, змонтували тимчасову понтонну переправу», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
Замість зруйнованого моста на Дніпропетровщині запустили рух транспорту понтоном - фото 117379
Замість зруйнованого моста на Дніпропетровщині запустили рух транспорту понтоном - фото 117378
Замість зруйнованого моста на Дніпропетровщині запустили рух транспорту понтоном - фото 117377

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області, на місці обвалу моста, обладнають плавучу переправу.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: