Замість старих — нові: у Дніпрі на вулиці Яворницького видаляють аварійні дерева

27 травня, 10:26
Замість старих — нові: у Дніпрі на вулиці Яворницького видаляють аварійні дерева - фото 1

У мерії кажуть: після реконструкції на площі Шевченка з'являться 65 нових дерев.

У Дніпрі комунальники взялися за реконструкцію вулиці Яворницького, яка веде до парку Шевченка. Після ремонтних робіт вона стане пішохідна. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Так, на вулиці Яворницького зараз проводяться підготовчі до реконструкції роботи. Зокрема комунальники видаляють зелені насадження — це городяни сприйняли в багнети. У соціальних мережах вони обмінювалися знімками і відеороликами, на яких видно, як спилюють дерева.

Зі свого боку в Дніпровській міськраді пояснюють: після реконструкції на вулиці з'явиться 65 дерев і майже 6,5 тисяч кущів. Крім того, вулиця стане пішохідною — на ній обладнують зони відпочинку, а також встановлять декоративні фігури. Там також покладуть бруківку і тактильну плитку.

«За актом обстеження, 75 із 95 розташованих тут дерев виявилися аварійними і становили небезпеку: при поривах вітру вони могли впасти і зіпсувати майно, мережі або завдати шкоди здоров'ю людей. У плані реконструкції на цій вулиці передбачено висадити 65 двадцятирічних дубів, які вже є великими, сформованими деревами, які будуть давати тінь», — розповів головний спеціаліст відділу із забезпечення діяльності міського голови і його заступників Антон Андрієнко.

 

Раніше ми писали, що у Дніпрі підрядники почали капітальний ремонт площі Шевченка: тут оновлять освітлення, замінять зливову каналізацію і обладнають зелені острівці.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: