Замість грошей - цукерки: на яких маршрутах у Дніпрі працюють найдобріші водії?

16 квітня, 19:16
Замість грошей - цукерки: на яких маршрутах у Дніпрі працюють найдобріші водії? - фото 1

Зразкових водіїв близько 10-ти відсотків, та сподіваються, що буде більше.

Накричав на пасажира, не додав решти чи пропустив зупинку. У мережі все частіше пасажири скаржаться на водіїв громадського транспорту. Та у Дніпрі є і такі, з якими їздять залюбки. Чим вони полонять серця людей? І яку дяку отримують натомість?

Володимир збирає гроші за проїзд. За кермом чоловік понад 35-ть років, шість із них – водить маршрутку. Перед тим, як вирушити, зазвичай поправляє сидіння і оглядає салон. А пасажирів завжди зустрічає ввічливо та з Усмішкою.

"Ну з людьми, їм добрі слова говориш і вони тоді добрішають і тобі теж бажають доброго. Це звичайні речі. Це і пасажирам приємно, і водію", - каже водій маршрутки №9 Володимир Балюра.

Легко та спокійно на цьому маршруті і пасажирам.

А от пан Ігор не лише ввічливий, а ще й роздає солодкі презенти – всі пасажири отримують від нього цукерки. Особливо балує найменших.

"Мама платить за двох, я не беру за дитини. Школяр заходить там - 1,2,3 клас - теж не беру. Говорю, цукерку собі візьми або купиш собі щось, ну за проїзд не беру", - розповідає водій автобуса №38 Ігор Краснопер.

Деякі пасажири дивуються. А дехто - просто радіє. Те, що такі кермувальники на вагу золота – розуміють і на підприємстві. Тож заохочують.

"Самий популярний вид заохочення – це грошова надбавка до заробітної плати. Директор підприємства виділяє водіям відповідні кошти, які дійсно заслуговують. Також на різні свята подаються дані до органів влади і заохочуються там грамотами та відзнаками", - каже заступник директора компанії-перевізника Костянтин Антонов.

Зараз, кажуть, зразкових водіїв близько 10-ти відсотків, та сподіваються, що буде більше.

Поділитися: