Закрити справу Роттердам плюс, — таке рішення ухвалив Антимонопольний комітет

19.12.2020, 16:02
Закрити справу Роттердам плюс, — таке рішення ухвалив Антимонопольний комітет - фото 1

Антимонопольний комітет провів власне розслідування і не виявив у формулі нічого, що могло впливати на конкуренцію на енергоринку. Ні слова і про збитки, які буцімто розрахунок ціни на вугілля завдав країні.

Раніше рішення – справу потрібно закривати — озвучили і прокурори САП, Вищий антикорупційний суд та Генеральна прокуратура. Експерти кажуть, справа політична, а детективи НАБУ просто тягнуть час.

«Висновки, що дії НКРЕКП призвели до надання окремих суб’єктів господарювання, або групам об’єктів господарювання в бік чи інших переваг, що ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, не підтверджується зібраними доказами у справі. Провадження у справі підлягає закриттю через недоведеність порушень», — говорить начальник відділу антимонопольного комітету України Олег Крижанівський.
«Представники НАБУ намагаються цьому заперечити. Ну знаєте, як на мене, якщо вони три роки щось розглядали, вони хочуть просто показати що вони не дарма просідали гроші податкоплатників. Але на превеликий жаль в них не вистачає розуму визнати зараз, що то було політичне замовлення і там немає складу злочину», — каже народна депутатка Вікторія Гриб.

 

Поділитися: