Загід Краснов за свої гроші відновлює і оснащує лікарні Дніпра

10.06.2020, 21:37
Загід Краснов за свої гроші відновлює і оснащує лікарні Дніпра - фото 1

Жителі Дніпра і області мають лікуватися у сучасних умовах, а лікарі — комфортно працювати.

Саме такою має бути медична реформа, — впевнений лідер "Громадської сили" Загід Краснов.


Власним коштом політик взявся оновлювати та реконструювати медзаклади міста. Нещодавно завершили ремонт у приміщенні для медперсоналу в лікарні № 8 на вулиці Космічній.

«На жаль, матеріально-технічна база майже всіх лікувальних закладів міста застаріла, і нам потрібно проведення ремонтів. Велике дякую нашим меценатам. І, зокрема, Загіду Геннадійовичу Краснову за ту допомогу, яку він надає», — сказав генеральний директор міської лікарні № 8 Валентин Бородуля.


Зробили капітальний ремонт санвузлів, пральні та інших кімнат. Установили нову сантехніку та обладнання.
Загід Краснов особисто контролював хід ремонтних робіт. Керівники та працівники медзакладу кажуть, що відтепер працювати буде легше і комфортніше. За турботу та допомогу політику вдячні.

«Для нашої лікарні допомога є дуже важливою. На сьогодні у 8-й міській лікарні закінчений ремонт "чистої зони". Ми дуже вдячні "Громадській силі". Зокрема Загіду Краснову за надану допомогу в ремонті лікарні», — розповідає медична директорка міської лікарні № 8 Тетяна Ігнатенко.


Масштабний ремонт зробили у короткий термін. Адже працювати лікарям треба щодня, — каже Загід Краснов.

 

«Будь-яка людина скаже, що наші лікарі — прекрасні. А ті умови, в яких пацієнта доводиться лікувати, — жахливі. У нас сьогодні лікарні знаходяться у жахливому стані. Роками, десятиліттями вони не ремонтувалися. Апаратура застаріла. Коли ми говоримо про якусь медичну реформу, потрібно розуміти, що це турбота і про тих людей, які надають медичну допомогу», — заявив лідер "Громадської сили" Загід Краснов


Загід Краснов за свої гроші відновлює і оснащує лікарні Дніпра - фото 118100

Для лікарів, які щодня рятують людські життя, створюємо гідні умови праці, — каже Загід Краснов. Одночасно покращуються умови перебування та якість лікування для пацієнтів. Лідер "Громадської сили" переконаний, що такою і має бути медична реформа. Не на словах, а на ділі. На ремонти у лікарнях Загід Краснов уже виділив більше мільйона гривень із власного фонду. А на закупку сучасного медичного обладнання, разом із партнерами, — понад 5 мільйонів.

«Є пріоритетність. Здоров'я людей завжди стоїть на першому місці. Я ухвалив рішення: з фонду "Громадської сили" виділити гроші на закупівлю медобладнання, на ремонти наших лікарень, палат. Щоб нашим лікарям було на чому лікувати наших містян, а пацієнти щоб могли в нормальних умовах лікуватися», — повідомив Загід Краснов.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: