Загід Краснов за кошти власного фонду відновлює житлофонд Дніпра

20 липня, 21:18
Актуально
Загід Краснов - фото 1
Загід Краснов

Безпека та надійність. Цього прагнуть мешканці будинку на житломасиві Парус. У їхній багатоповерхівці треба замінити системи опалення, відремонтувати вхідні двері. А на ґанках треба змонтувати нові піддашки.

Ігор прожив у цьому домі майже 30 років. Згадує, звичайний похід до магазину перетворився на екстремальний квест. Бо ж на вході до під'їзду на голову сипалась штукатурка. І хоча жителі створили ОСББ, та кажуть, коштів на всі ремонти не вистачає. По допомогу звернулися до «Громадської сили».

«Піддашки стали загрозливо сильно хилитися, практично відійшли від стіни і в будь-який момент можуть впасти й обвалитися. Всі проблеми, з якими ми до нього зверталися, — вирішені. Тому сподіваємось, що ця проблема, яка зараз дуже актуальна, в кінці-кінців буде вирішена», — розповів житель Дніпра Ігор Недодаєв.

Реклама

Також жителі багатоповерхівки просять допомогти встановити нові двері та піддашки. Бо старі на ладан дихають.

«Це має велике значення, адже ми всі живемо в будинках і хочемо комфорту. Загід Краснов дуже багато допомагає людям. Я це бачила багато разів по телевізору, чула від людей. І дякую, що він сьогодні до нас приїхав. Бо, дійсно, будинок старий, проблем багато, але хоч якісь будемо вирішувати», — поділилАся жителька Дніпра Ірина Легенька.

Місцеві пояснюють — силами ОСББ, що змогли — відремонтували самі. Утім, замінити систему опалення, двері та ганок не зможуть. Бо на все просто не вистачить коштів.

«Ми щось робимо, наприклад замінили водопровід. Але все одно турбот забагато, завжди не вистачає своїх коштів. Будинки старі, їм практично по 50 років, тому постійно сипеться то одне, то інше. Своїми силами все це вирішити нереально», — пояснив голова ОСББ Ігор Сідоченко.

Та вирішити ці проблеми можна — за умови співфінансування — впевнений Загід Краснов. Лідер «Громадської сили» вважає, головне бюджет розподілити по пріоритетних напрямках.

«Я думаю, це напрямок для міста — виделення коштів має бути пріоритетним, бо у людей сьогодні немає грошей на ці роботи. Сьогодні багато людей ледве зводять кінці з кінцями. Ми готови виділяти ці гроші на допомогу жителям на ті роботи, яких вони не дочекались від місцевої влади. Щоб люди отримали від нас кошти і разом з нами змогли вирішити ці проблеми. «Громадська сила» готова надати допомогу всім жителям будь-якого будинку у будь-якому районі. Єдине, що від них потрібно — це бажання жити комфортно, щоб від них йшла ініціатива. Ми завжди готові прийти на допомогу», — запевнив лідер «Громадської сили» Загід Краснов.

Вже 15 років «Громадська сила» допомагає дніпрянам. Зокрема, лагодить під'їзди, застарілі комунікації, озеленюють та облаштовують двори.

Реклама