Загід Краснов за кошти власного фонду реконструює житловий фонд Дніпра

22 жовтня, 10:11
Актуально
Загід Краснов за кошти власного фонду реконструює житловий фонд Дніпра - фото 1

Застарілі або взагалі завмерлі ліфти — справжній головний біль для мешканців багатоповерхівок Дніпра. У будинках підйомники працюють із постійними перебоями, і користуватися ними страшно та навіть небезпечно.

Люди кажуть, щомісяця переплачують за незрозумілі та неякісні послуги. А ходити змушені пішки!

«Останнім часом у нас шквал, як то кажуть, застрягають люди. Ось за цей місяць було 3 зупинки. Коли їдемо в ліфті, боїшся: зупиниться, застрягну, доїду чи не доїду», — сказала мешканка будинку Людмила Фролова.

Раніше багатоповерхівка була на балансі ЖЕКу. Колишні утримувачі роками не проводили жодного ремонту, нарікають місцеві. Аби відновити підйомник, треба замінити половину обладнання. А це — чималі гроші. Тож мешканці вкотре звертаються по допомогу туди, де її отримують завжди — до «Громадської сили».

«Ми звертаємося до Загіда Генадійовича Краснова. Обіцяють депутати, як то кажуть, багато. А за фактом у нас сьогодні робить тільки один. Це стабільно, видно, що щось робиться», — сказав голова ОСББ Віталій Гущенко.

І Краснов людям вкотре допоміг. Як завжди і у всіх районах міста, коштом власного фонду. Закупили все необхідне обладнання. Підйомники відремонтували. Загід Краснов каже — систему ЖКГ у Дніпрі можна привести до ладу. Лише за умови, якщо це захоче зробити влада.

«Роботи, які виконуються — втридорога. Поки ми самі проти цього не підведемося, поки ми не усвідомимо, що коли тече наш дах, у чиновника з'являється нова дача або машина, поки ми не побачимо зв'язку з цим, поки ми не повстанемо проти цього. То у нас в місті буде таке ж становище, як зараз. Люди будуть скаржитися, що у них якісь проблеми, влада буде створювати видимість роботи, що вони щось роблять, це називають латанням дірок. У нас нічого не зміниться. Якщо ми хочемо, щоб у нас змінилося щось на краще, то змінитись ми повинні спочатку самі. Ми повинні вимагати від влади того, чого ми хочемо. Ми повинні розуміти — це найманці на нашій заробітній платі. Тоді у нас все буде добре!», — сказав лідер «Громадської сили» Загід Краснов.

«Громадська сила» понад 15 років допомагає жителям Дніпра. Коштом власного фонду Загіда Краснова у всіх районах міста відновлюють будинки та створюють комфорт у дворах. Проте, підкреслює політик, ресурсами організації весь житловий фонд Дніпра не відремонтуєш. І це мають фінансувати коштом міського бюджету.

Реклама

Реклама