Загід Краснов виділив понад мільйон гривень на капремонти лікарень Дніпра

Загід Краснов виділив понад мільйон гривень на капремонти лікарень Дніпра - фото 1

Понад мільйон гривень — на ремонт лікарень: палат і приміщень для персоналу. Таку суму виділив лідер "Громадської сили" Загід Краснова з власного фонду для відновлення медзакладів Дніпра.

Він один із перших серед політиків та меценатів взявся за масштабну підтримку лікарень під час пандемії. Жителі Дніпра кажуть, що це сьогодні найголовніше, адже система охорони здоров’я вимагає змін.

«Лікарні потребують капітального ремонту. Все старе, обдерте, обшарпане. Це в основному у всіх клініках», — ділиться житель Дніпра Сергій.
«Держава не виділяє кошти на ремонти будинків. Безумовно, вони потребують ремонту. Вони просто знаходяться в тому стані, в якому вони перебували останні 15–20 років», — розповідає жителька Дніпра Євгенія.

Капітальні ремонти у палатах та службових приміщеннях двадцять першої лікарні, що на Канатній та восьмої міської на Космічній вже завершують. Наразі бригади від “Громадської сили” укладають плитку, замінюють двері та вікна, налагоджують комунікації та встановлюють сантехніку. Хід робіт Загід Краснов контролює особисто.

Медична реформа в Україні не прискорила розвиток галузі, а навпаки — багато в чому її загальмувала, — говорить лідер “Громадської Сили”. І це відповідальність влади.

«Медичні установи знаходяться в тому ж становищі, в якому знаходиться загалом сьогодні наша країна. Відсутність бюджету, відсутність якихось можливостей. Коли приходить кожен новий міністр, він обіцяє гори — реформи — але це неможливо зробити без нормальної економіки, не маючи в кишені грошей. Сьогодні основою всього є підняття економіки нашої країни. Сьогодні до керівництва повинні прийти саме професіонали. Будуть гроші — будуть ремонти, нове обладнання, хороші зарплати для лікарів — все це буде. Але для цього ми повинні проявити свою відповідальність, коли обираємо владу в країні», — повідомляє лідер “Громадської Сили” Загід Краснов.


Ремонтуючи лікарні, Загід Краснов створює комфортні умови як для медиків, так і для пацієнтів — жителів Дніпра.

«Роботи, які проводить Краснов із ремонту лікарні за свої кошти. Я вважаю, що це дуже важливо і величезна йому за це спасибі», — ділиться жителька Дніпра Лілія Костюченко.

«Завдяки йому в місті Дніпропетровську зрушила робота з поліпшення і ремонту лікарень. Це дуже важливо для нашого міста, я думаю, будь-який житель йому за це подякує. Низький йому уклін, як і нашим медикам», — розповідає жителька Дніпра Наталія.

Політик закликає всіх небайдужих меценатів долучатися до відродження медичної галузі.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама