Загід Краснов із партнерами виділив 5,5 млн грн на оснащення лікарень Дніпра

Загід Краснов із партнерами виділив 5,5 млн грн на оснащення лікарень Дніпра - фото 1

За словами медиків, вони готові "воювати" з Covid-19, однак для цього їм потрібні сучасні інструменти.

Усе, аби врятувати життя. Загід Краснов за власні кошти фінансує придбання сучасного обладнання для медзакладів Дніпра. Політик разом із партнерами Стрілочного заводу виділив 5,5 мільйонів гривень на медичні прилади. Перший апарат ШВЛ уже встановлений у відділенні реанімації 9-ї міської лікарні.

«Це революція взагалі в розвитку нашого відділення на сьогодні. Серед міжнародної анестезіологічної громадськості це вважається золотим стандартом. Ми вдячні Загіду Краснову, нашому давньому спонсору і партнеру», — ділиться керівниця МКЛ № 9 Олена Фінкова.

Це швейцарський ШВЛ “Гамільтон” — найсучасніший інтелектуальний апарат експерт-класу. Таких в Україні — одиниці.

До цього у відділенні реанімації було 3 ШВЛ старого покоління. Сучасний – це нове слово у медицині, — кажуть лікарі.

«Цей апарат — це наша мрія. Це дає можливість рятувати більше життів від важких форм пневмонії, від інших деструктивних захворювань легень», — розповідає Галина Попад’їна, завідувачка відділення реанімації МКЛ № 9.
«Наші медики — професіонали, та на допомогу їм потрібні сучасні технології», — каже Загід Краснов.
«Для того, щоб швидко встановити діагноз, щоб швидко і ефективно лікувати людей, потрібно сучасне медичне обладнання. Це експерт-класу швейцарське обладнання, яке дає можливість нашим лікарям ефективно боротися з хворобою. На превеликий жаль, у держави немає такої можливості забезпечити наші лікарні. Я думаю, що цю соціальну відповідальність на себе повинен взяти бізнес. Бізнес повинен об'єднатися», — ділиться лідер "Громадської сили".

Загід Краснов — один із перших політиків та меценатів почав допомагати медзакладам міста. Проводити капітальні ремонти та виділяти гроші на закупівлю обладнання.

«Я хочу сказати велике дякую акціонерам Стрілочного заводу, які разом зі мною ухвалили рішення про закупівлю на 5 із половиною млн грн медобладнання, сучасного, швейцарського. Сьогодні ми його поставляємо по лікарнях міста. Я думаю, в цьому і полягає любов до рідного міста, до своєї країни, патріотизм. А просто кричати якісь гасла, кричати і анонсувати, що ми щось будемо робити, але не мати результатів, це не те, чого чекає від нас народ», — розповідає Загід Краснов, лідер "Громадської сили".

Лідер "Громадської сили" закликає бізнесменів і меценатів міста долучатися до його ініціатив.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама