Загід Краснов: Іду до другого туру перемагати!

10.11.2020, 19:31
Передвиборча агітація
Загід Краснов: Іду до другого туру перемагати! - фото 1

До другого туру — за перемогою! Кандидат на посаду міського голови Загід Краснов упевнений: у день виборів — 22 листопада — у жителів Дніпра є шанс змінити своє життя та місто на краще.

Саме містянам вирішувати, що чекає їх у найближчі 5 років. Платні парковки, зависокі тарифи та занедбана медицина? Чи ж спробувати виправити ситуацію? Жителі впевнені, саме Загід Краснов зможе забезпечити зміни на краще.

«Мені подобається саме Краснов. У людини склався якийсь план, він не той, що, знаєте, раптово з'явився. Були кандидати, що ми їх зовсім не знали, і вони виплили звідкись і виставили свої програми, а Краснов давно прагне до цього. Я вважаю, що це гідна кандидатура», - розповідає жителька Дніпра Наталя.
«Загід робить дуже багато хорошого, дуже багато. Я думаю, у людини це у крові, і він уже зарядився так, що він буде все одно робити», — ділиться жителька Дніпра Валентина.
«Загід Краснов обіцяв знизити тарифи – думаю, у нього все вийде», - розповідає жителька Дніпра Марина. Тим більше довіра до “Громадської сили” зросла в рази, додає Загід Краснов. За результатами виборів до місцевих рад. Якщо ще 5 років тому партія отримала фракції лише у міськрадах Дніпра та Нікополя. То зараз уперше пройшла в обласну раду. Ще партію обрали у Дніпровську районну раду, Павлоград, Вільногірськ. Це свідчить про довіру людей до команди та її лідера. Загід Краснов упевнений — цю довіру виправдає однозначно, на посаді мера.
«Я хочу, щоб мешканці Дніпра себе спитали – їм подобається, як вони сьогодні живуть? Їм подобається, що тарифи за п'ять років зросли в три рази? Що в лікарнях палати в жахливому стані і за все треба платити? Подобається їм давати хабарі за місце для дитини в дитсадку? Що гроші з бюджету крадуться і тому їхні проблеми не вирішуються? Я впевнений, що не подобається. А раз так – треба міняти. І така можливість в людей є лише раз на п'ять років. Ми не можемо дозволити собі втратити ще п'ять років нашого життя. Я – самодостатня людина. Я реалізував себе і в бізнесі, і в політиці. Я знаю, як зробити Дніпро кращим містом за рівнем життя в Україні. І я це зроблю. Коли стану мером», — повідомляє Загід Краснов, кандидат на посаду міського голови Дніпра.

Змінити ситуацію та покращити життя містян можна тільки перебуваючи біля керма, додає політик. Загід Краснов упевнений, тарифи можна зменшити, корупцію викорінити, а системи модернізувати. Головне — відповідальність. Ці та інші питання він обіцяє вирішити в першу чергу, ставши мером.

Реклама