Заблокували «КамАЗ»: на Дніпропетровщині рейдери намагалися захопити врожай соняшника

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

На полі площею понад 70 га, що знаходиться на території Миколаївської селищної ради, зібралася група чоловіків на автомобілях. Вони заблокували «КамАЗ» з 7 тонами насіння соняшника.

Молодики у грубій формі вимагали припинити збір врожаю, при цьому погрожували потерпілим фізичним насильством. Про це повідомляє пресслужба ГУНП в області.

Заблокували «КамАЗ»- фото 190790

Заблокували «КамАЗ»
Фото: ГУНП

Правоохоронці задокументували злочин та затримали 21 людину, які причетні до рейдерства. Виявилося, що чоловіки — жителі різних регіонів України. Вони за грошову винагороду протидіяли збору врожаю. З них четверо чоловіків були затримані в порядку ст. 208 КПК України. У них вилучили мобільні телефоні, ножі, газовий балон та сім автомобілів.

Затримали 21рейдера - фото 190789

Затримали 21рейдера
Фото: ГУНП

Сьогодні чотирьом затриманим вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 206 Кримінального кодексу України (протидія законній господарській діяльності). Їм загрожує покарання від штрафу до 6 років ув'язнення.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі два дні трамваї їздитимуть інакше.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама