За зиму можна не хвилюватись: ситуація з газом і тарифами на Дніпропетровщині стабільна

За зиму можна не хвилюватись: ситуація з газом і тарифами на Дніпропетровщині стабільна - фото 1

У Дніпропетровській області опалювальний сезон розпочнеться із достатніми запасами газу, фіксованими тарифами і теплими батареями.

У Дніпрі та області опалювальний сезон буде теплим. Адже, ситуація з газом і тарифами дуже сприятлива. Про це на пресконференції у ДніпроОДА повідомив заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

“Попри коливання на світовому ринку газу ситуація на Дніпропетровщині стабільна. Приводів для хвилювання немає. Газ є, тепло буде. Вистачить і населенню, і для соціальної сфери – садочкам, школам, лікарням”, – запевнив Максим Беспальчук.

Крім цього, заступник заявив, що мешканці будуть захищені фіксованим річним тарифом, який діє в Україні. Для побутових споживачів – 7,42 грн за куб. Для соціальної сфери з урахуванням ПДВ і транспортування – 16,8 грн.

“Дніпропетровщина у всеозброєнні підходить до опалювального сезону. Проведені усі необхідні технічні роботи. Підготовлені 973 котельні, 1,7 тис км теплових мереж, системи опалення 795 шкіл, 797 дитсадків, 200 лікарень”, – додав Максим Беспальчук.

Загалом в Україні більш ніж 7 тис бюджетних установ. НАК “Нафтогаз України” готовий укладати з ними контракти. Покрокова інструкція – за посиланням.

Реклама

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Підгородному і Новомосковську надзвичайна ситуація через відсутність опалення. У понеділок, 11 жовтня, комісія ТЕБ і НС Підгородненської міської ради оголосила надзвичайну ситуацію місцевого рівня, а у Новомосковську в навчальних закладах введуть додаткові канікули.

Реклама