За вечір та ніч на Дніпропетровщині сталося кілька пожеж

За вечір та ніч на Дніпропетровщині сталося кілька пожеж - фото 1

У неділю, 16 січня, і сьогодні, 17 січня, горіли господарська споруда, гараж та дачний будинок.

У неділю, 16 січня, і сьогодні, 17 січня, на Дніпропетровщині сталося кілька пожеж. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Дніпропетровської області.

16 січня, близько 10:49, на території садового товариства "Трубник" на вулиці Смарагдовій селища Піщанка Новомосковського району спалахнув дачний будинок. Займання виникло всередині приміщення. Вогонь охопив внутрішні приміщення одноповерхового дачного будинку і поширився на дах будівлі.

Пожежа у Піщанці - фото 207852

Пожежа у Піщанці
ФОТО: ДСНС

Вогнем пошкоджено речі домашнього побуту, а також перекриття та дах будинку. Загальна площа пожежі склала 70 квадратних метрів, що приблизно дорівнює площі трикімнатної квартири. Через дві з половиною години її вдалося ліквідувати.

Внаслідок пожежі загиблих та постраждалих немає.

Пожежа у Піщанці - фото 207852

Пожежа у Піщанці
ФОТО: ДСНС

Трохи пізніше, 16 січня, о 14:06, виникла пожежа всередині господарської споруди, розташованої на вулиці Первомайській селища Мар'янське Зеленодольської міської територіальної громади Криворізького району.

Вогнем виявилися пошкоджені дерев'яні елементи господарської споруди та господарський інвентар. Загальна площа пожежі становить 15 квадратних метрів. Через дві години вогонь вдалося загасити.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Пожежа у Мар'янському - фото 207855

Пожежа у Мар'янському
ФОТО: ДСНС

Сьогодні вночі, близько 03:17, сталася пожежа на території приватного домоволодіння, розташованого на вулиці Водяній селища міського типу Широке Криворізького району. Займання виникло всередині одноповерхового гаража, в якому знаходився вантажопасажирський автомобіль Volkswagen T3. Після цього полум'я миттєво поширилося приміщенням і перейшло на дах.

Вогонь пошкодив автомобіль Volkswagen T3, а також інструменти та перекриття гаража. Загальна площа пожежі склала 32 квадратні метри, що майже еквівалентно площі однокімнатної квартири. Приблизно через годину займання вдалося ліквідувати.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Пожежа у Широкому - фото 207854

Пожежа у Широкому
ФОТО: ДСНС

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі сталися дві пожежі.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама