За результатами соціології, Борис Філатов переобереться на посаду мера Дніпра

06.10.2020, 21:58
Передвиборча агітація
За результатами соціології, Борис Філатов переобереться на посаду мера Дніпра - фото 1

Відповідне дослідження провела компанія “INFO SAPIENS”, від імені та на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Дослідження проводили з 14 до 17 вересня 2020 року, методом телефонного інтерв'ю були опитані 600 постійних жителів Дніпра, яким є більше 18 років і хто визначився з вибором. Можлива статистична похибка закладена на рівні 4%. Запитували: “За кого з кандидатів би проголосували, якби вибори відбулися цієї неділі?”.

«Лідером абсолютним є “Пропозиція”. На другому місці “Українська перспектива” Вілкула. Є ще один конкурент у Бориса Філатова — “Громадська сила”», — сказав політолог Ігор Рейтерович.


Також дніпровські соціологи оприлюднили ще одне дослідження, про якість життя містян у різних районах. За ним, хороші показники розвитку у Центральному та Новокодацькому районах, а гірші — в Амур-Нижньодніпровському.

«Є запитання до такого району в місті, як Амур-Нижньодніпровський. За критеріями безпеки, чистоти, транспорту та якості життя — певні моменти отримали низькі показники оцінки мешканцями даного району», — пояснила соціолог-аналітик Надія Міхно.


Місцеві просять підвищити рівень безпеки в цьому районі, встановити більше освітлення, організувати зелені зони та відремонтувати дороги.

Реклама