За підробку COVID-сертифікатів у Нікополі розпочали шість кримінальних проваджень

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області  - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

З 18 жовтня поліцейські склали 402 адміністративні протоколи за фактами порушень правил карантину.

З 18 жовтня поліція перевіряє магазини та заклади на території Нікополя та Нікопольського району. За цей час вони виявили 6 фактів підробки та використання фальшивих сертифікатів вакцинації. На сьогодні три обвинувальні акти направлені на розгляд до суду.

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області- фото 201194

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Також поліцейські склали 402 адміністративні протоколи за фактами порушень карантинних обмежень. З них у Нікополі – 192, у Томаківці – 47, у Марганці –107, у Покрові – 56.

За недотримання карантинних вимог перевізниками, власниками кафе та іншими юридичними та фізичними особами складено 241 адмінпротокол за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину людей), які направлять до суду. За перебування у громадських місцях без одягнених засобів індивідуального захисту правоохоронні органи винесли 161 ухвалу.

Нагадаємо, що в Україні фіксували спад кількості випадків COVID-19 та госпіталізованих. Таким чином, Львівська та Луганська області могли залишити "червону" карантинну зону. У цих регіонах стабілізувалися характеристики поширення коронавірусу. Однак, незважаючи на те, що епідемічна ситуація в регіонах стабілізувалася, місцева влада побоюється сплеску захворюваності на тлі зимових свят.

Реклама

Реклама