За останню добу на Дніпропетровщині виявили 15 хворих на COVID-19

28.05.2020, 10:40
За останню добу на Дніпропетровщині виявили 15 хворих на COVID-19 - фото 1

Наявність коронавірусної хвороби лабораторно підтвердили у десяти жителів Дніпра, двох – Кривого Рогу, і по одному – Дніпровського, Петриківського та Криничанського районів.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
Натомість одужали 32 жителі регіону. Подолали хворобу люди з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда, Першотравенська, Апостолівського і Петропавлівського районів.

Загальна кількість видужавших досягла 244 людей. Загалом із початку епідемії в регіоні провели майже 16 тисяч лабораторних досліджень. ПЛР-тестування виявило коронавірус у 920 жителів області.
19 із них померли.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що "мечниківці" продовжують боротьбу з COVID-19. Водночас, — кажуть, — щоденної роботи не стало менше.

Також комісія завершила розслідування щодо головлікарки із Кривого Рогу, яка безпідставно відправила додому людей із підтвердженим коронавірусом.

А ще в Україні зафіксовано 22 382 випадки SARS-CoV-2/COVID-19. 669 із них — летальні, а 8 439 осіб одужали.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: