За недобудовану казарму на Дніпропетровщині фірму зобов’язали сплатити 3,3 млн грн

За недобудовану казарму на Дніпропетровщині фірму зобов’язали сплатити 3,3 млн грн - фото 1

У Дніпрі за апеляцією Дніпровської спеціалізованої прокуратури фірму-будівельника зобов’язали сплатити 3,3 млн грн.

Суд задовольнив апеляційну скаргу Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері та скасував рішення суду першої інстанції. Тепер суд зобов’язав одну з комерційних структур Києва сплатити понад 3 млн грн штрафних санкцій та невикористаного авансу. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

У липні 2018 року Товариство з обмеженою відповідальністю та Східне територіальне квартирно-експлуатаційне управління уклали договір підряду щодо будівництва казарми поліпшеного планування в смт Гвардійське Дніпропетровської області. Але фірма-будівельник наданий аванс у повному розмірі не використала й не повернула замовникові. Також порушила строки виконання будівельних робіт, обумовлені договором.

У зв’язку з цим Дніпровська спеціалізована прокуратура звернулась до суду з позовом. Але суд відмовив у задоволенні позову. Втім суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокурора, позов про стягнення штрафних санкцій та повернення суми невикористаної попередньої оплати за договором підряду на суму 3,3 млн грн задовольнив у повному обсязі.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі запрацював новий обласний пункт вакцинації.

Реклама

Реклама