За добу в Кривому Розі коронавірус діагностували у 19 осіб

20 серпня, 13:39
Фото из сети Интернет - фото 1
Фото из сети Интернет

Більшість пацієнтів із коронавірусом знаходяться на стаціонарному лікуванні.

У Кривому Розі за добу зафіксували 19 нових випадків зараження COVID-19. 8 пацієнтів перебували на амбулаторному лікуванні. Під час тестування у них підтвердився вірус. Також діагноз підтвердився у 11 містян, які вже перебували в Інфекційній лікарні з підозрою на захворювання. Вони продовжать лікуватися у медзакладі.

На сьогодні у місті налічується 98 активних випадків коронавірусу, зокрема і 4 пацієнти із сіл. 41 людина продовжує перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, ще 56 пацієнтів — у Інфекційній лікарні. Загалом у цьому медзакладі 8 осіб перебувають у важкому стані, 6 із них — у реанімації. Ніхто не підключений до апаратів ШВЛ. Також один інфікований коронавірусом перебуває в лікарні № 7.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі знаходиться 157 пацієнтів, із яких 30 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 319 осіб, за минулу добу одужали 7 пацієнтів. 16 хворих із діагнозом COVID-19 померли.

Нагадаємо, за минулу добу на Дніпропетровщині виявили 57 інфікованих COVID-19.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: