За добу в Кривому Розі діагностували п'ять нових випадків зараження COVID-19

12 серпня, 16:26
За добу в Кривому Розі діагностували п'ять нових випадків зараження COVID-19 - фото 1

Більшість пацієнтів з коронавірусом знаходяться в Інфекційній лікарні Кривого Рогу.

У Кривому Розі за минулу добу зафіксували п'ять нових випадків зараження коронавірусом. Троє пацієнтів вже перебували в Інфекційній лікарні з підозрою на вірус. Також діагноз підтвердився у містянина, який мав контакт із раніше інфікованим. Він продовжить лікуватися амбулаторно. Ще один випадок зараження — з летальним результатом у 74-річного пенсіонера.

На сьогодні у місті налічується 64 активних випадки коронавірусу, зокрема і чотири пацієнти із сіл. 24 людини продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, ще 37 пацієнтів — у Інфекційній лікарні. Загалом у цьому медзакладі 5 осіб знаходяться у важкому стані, вони — в реанімації. Ніхто не підключений до апаратів ШВЛ. Також троє інфікованих коронавірусом перебувають в лікарнях № 7 і № 8.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі знаходиться 119 пацієнтів, із яких 24 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують на результати ПЛР-аналізів.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 289 осіб, за минулу добу — 10 пацієнтів. 16 хворих із діагнозом COVID-19 померли.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: