За добу у одного жителя Кривого Рогу виявили COVID-19

05.06.2020, 15:47
За добу у одного жителя Кривого Рогу виявили COVID-19 - фото 1

Коронавірус підтвердився у пацієнта, який перебував у лікарні. У нього була підозра на інфікування.

На ранок 5 червня, за добу у Кривому Розі зафіксували один новий випадок зараження коронавірусом. Діагноз підтвердився у пацієнта, який перебував у Інфекційный лікарні з підозрою на COVID-19. Чоловік продовжить лікування в цьому медзакладі.

Наразі у місті налічується 22 активних випадкі коронавірусу, зокрема і 3 пацієнти з П'ятихатського району. 9 осіб продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 12 пацієнтів — у Інфекційній лікарні, ще один хворий — у 7-й лікарні.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 88 пацієнтів, із них 33 — в Інфекційної лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Загалом в Інфекційній лікарні перебуває 45 осіб. 13 пацієнтів у важкому стані, з них 6 — в реанімації, але без підключення до апаратів ШВЛ.

За час пандемії у Кривому Розі змогли подолати вірус 188 осіб, 8 пацієнтів із діагнозом COVID-19 померли.

Нагадаємо, у Кривому Розі в мікрорайоні Сонячний відкрили амбулаторію і станцію швидкої допомоги.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: