За добу у Кривому Розі виписали трьох пацієнтів, які лікувалися від коронавірусу

За добу у Кривому Розі виписали трьох пацієнтів, які лікувалися від коронавірусу - фото 1

Загальна кількість видужалих від COVID-19 у Кривому Розі досягла 186 осіб.

На ранок 3 червня у Кривому Розі контрольні тести за минулу добу показали повне одужання ще трьох пацієнтів. Вони лікувалися від коронавірусу в Інфекційнії лікарні. Наразі їх виписали з медзакладу.

Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 186 осіб. Водночас за добу в місті зафіксували один новий випадок зараження COVID-19. Жінку зі встановленим діагнозом доправили до Інфекційної лікарні.

Нині у Кривому Розі налічується 23 активних випадки коронавірусу, з яких 3 — це пацієнти з П'ятихатського району. 10 осіб продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 12 пацієнтів — у Інфекційній лікарні, ще один хворий — у 7-й лікарні. 12 городян знаходяться у важкому стані, з них 8 осіб в реанімації, але без підключення до апаратів ШВЛ.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 88 пацієнтів, із них 37 — в Інфекційнії лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Читайте також: як у Кривому Розі відчувається вихід із карантину?

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.