За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали три людини

02.06.2020, 15:47
За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали три людини - фото 1

Загальна кількість видужалих від COVID-19 у Кривому Розі склала 183 особи.

На ранок 2 червня контрольні тести за минулу добу показали повне одужання ще трьох пацієнтів із Кривого Рогу, які лікувалися від коронавірусу. Їх виписали з Інфекційної лікарні.

Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 183 людини. Водночас за добу у Кривому Розі не фіксували нових випадків зараження коронавірусом. У місту хворих не додається вже два дні поспіль.

Наразі у Кривому Розі налічується 25 активних випадків коронавірусу. 10 осіб продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 14 пацієнтів — у Інфекційній лікарні, ще один хворий — у 7-й лікарні. 11 городян знаходяться у важкому стані, з них 7 осіб в реанімації, але без підключення до апаратів ШВЛ.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 86 пацієнтів, із них 36 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині за добу не виявили нових випадків захворювання коронавірусом.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: