За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали дев'ятеро пацієнтів

27 травня, 16:31
За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали дев'ятеро пацієнтів - фото 1

Загальна кількість видужалих у Кривому Рогу складає 134 людини.

26 травня контрольні тести показали повне одужання 9 пацієнтів із Кривого Рогу, які лікувалися від коронавірусу. Двох людей виписали з Інфекційної лікарні, а одного — з лікарні № 7. Ще шість пацієнтів вилікувалися, перебуваючи на амбулаторному лікуванні.

Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 134 людини. Водночас за добу у Кривому Розі зафіксували один новий випадок зараження коронавірусом. Це пацієнт, який знаходився в Інфекційній лікарні з підозрою на COVID-19.

Наразі у Кривому Розі налічується 68 активних випадків коронавірусу. 46 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 21 пацієнт — в Інфекційній лікарні, ще один хворий у 7-й лікарні. Десять городян знаходяться у важкому стані, з них чотири людини в реанімації.

З підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 76 пацієнтів, із них 41 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині за добу виявили 10 нових випадків коронавірусу.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: