За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали 13 осіб

За добу у Кривому Розі від коронавірусу одужали 13 осіб - фото 1

Загальна кількість видужалих у Кривому Рогу складає 56 осіб.

19 травня контрольні тести показали повне одужання 13 пацієнтів із Кривого Рогу, які лікувалися від COVID-19. Шістьох людей виписали з Інфекційної лікарні, а ще сімох — із амбулаторного лікування. Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 56 осіб. Водночас за добу в Кривому Розі зафіксували один новий випадок зараження коронавірусом. Захворіла жінка-медик, зараз вона знаходиться на самоізоляції.

Наразі у Кривому Розі налічується 140 активних випадків коронавірусу. 102 людини перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 36 пацієнтів у Інфекційної лікарні, ще двоє хворих — у 7-й лікарні. 12 городян знаходяться у важкому стані, з них три людини в реанімації.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 93 пацієнти, з них 31 — в Інфекційної лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, днем ​​раніше у Кривому Розі від COVID-19 вилікувалися 14 пацієнтів.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама